Sep 30, 2023
|
v. Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
W, 76 - 64 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
1-0 |
PTS: 17. Crt Cabrilo
REB: 10. Lovro Urbiha
AST: 7. Uros Sikanic
|
PTS: 22. Dino Muric
REB: 6. Dino Muric
AST: 8. Jan Novak
|
107.6 - 90.6 |
Oct 6, 2023
|
@ Helios Domzale |
L, 76 - 62 |
Hala komunalnega centra Domzale
Slovenian SKL
|
1-1 |
PTS: 15. Lovro Urbiha
REB: 7. Jan Dornik
AST: 4. Lovro Urbiha
|
PTS: 25. B. Mahkovic
REB: 11. Tibor Mirtic
AST: 4. Rok Nemanic
|
105.6 - 86.2 |
Oct 11, 2023
|
v. Krka Novo Mesto |
L, 62 - 79 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
1-2 |
PTS: 16. Jan Dornik
REB: 8. M. Muratovic
AST: 6. Uros Sikanic
|
PTS: 19. Jan Span
REB: 10. J. Hamilton
AST: 4. Jan Span
|
93.1 - 118.6 |
Oct 23, 2023
|
@ Hopsi Polzela |
W, 68 - 71 |
Polzela Sport Hall
Slovenian SKL
|
2-2 |
PTS: 27. Lovro Urbiha
REB: 12. M. Muratovic
AST: 3. Uros Sikanic
|
PTS: 14. Cooper Robb
REB: 13. J. Skipper-Brown
AST: 4. M. Vasilic
|
98.3 - 102.6 |
Oct 28, 2023
|
v. KK Tajfun Sentjur |
L, 59 - 64 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
2-3 |
PTS: 15. Jan Dornik
REB: 11. Jan Dornik
AST: 2. Jan Dornik
|
PTS: 24. L. Lapornik
REB: 7. L. Lapornik
AST: 7. Marko Juric
|
92.5 - 100.3 |
Nov 3, 2023
|
v. Ilirija |
L, 82 - 83 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
2-4 |
PTS: 21. Uros Sikanic
REB: 11. Jost Flerin
AST: 4. Crt Cabrilo
|
PTS: 16. M. Mulalic
REB: 8. S. Macura
AST: 8. Luka Kures
|
106.9 - 108.2 |
Nov 11, 2023
|
@ LTHCast Skofja |
L, 103 - 97 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
2-5 |
PTS: 20. Lovro Urbiha
REB: 11. Lovro Urbiha
AST: 4. Jan Macek
|
PTS: 29. Sinisa Bilic
REB: 10. Sinisa Bilic
AST: 8. Matej Rojc
|
116.9 - 110.1 |
Nov 20, 2023
|
v. Terme Olimia Podcetrtek |
L, 70 - 87 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
2-6 |
PTS: 15. Lovro Urbiha
REB: 9. Lovro Urbiha
AST: 5. Crt Cabrilo
|
PTS: 26. A. Stoimenov
REB: 7. Jure Pelko
AST: 9. A. Stoimenov
|
100.0 - 124.3 |
Nov 25, 2023
|
@ Rogaska Crystal |
L, 72 - 67 |
II. OS Rogaska Slatina
Slovenian SKL
|
2-7 |
PTS: 19. Uros Sikanic
REB: 7. Jost Flerin
AST: 6. Jost Flerin
|
PTS: 18. N. Sikiras
REB: 13. J. Session
AST: 7. Luka Bozak
|
108.2 - 100.7 |
Dec 1, 2023
|
@ Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
L, 92 - 75 |
Sports hall Sencur
Slovenian SKL
|
2-8 |
PTS: 35. Lovro Urbiha
REB: 7. Lovro Urbiha
AST: 9. Uros Sikanic
|
PTS: 18. Jan Novak
REB: 5. A. Malovcic
AST: 7. Jan Novak
|
127.8 - 104.1 |
Dec 11, 2023
|
v. Helios Domzale |
W, 81 - 72 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
3-8 |
PTS: 25. Jan Dornik
REB: 11. Lovro Urbiha
AST: 5. Jan Dornik
|
PTS: 29. P. Blomgren
REB: 10. Milos Glisic
AST: 5. Nejc Baric
|
116.7 - 103.8 |
Dec 13, 2023
|
@ Krka Novo Mesto |
L, 86 - 60 |
Leon Stukelj Hall
Slovenian SKL
|
3-9 |
PTS: 12. Jan Dornik
REB: 10. Lovro Urbiha
AST: 5. Lovro Urbiha
|
PTS: 20. R. Jurkovic
REB: 8. R. Jurkovic
AST: 11. Niko Bacvic
|
114.8 - 80.1 |
Dec 22, 2023
|
v. Hopsi Polzela |
W, 96 - 72 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
4-9 |
PTS: 25. Crt Cabrilo
REB: 10. Jan Dornik
AST: 6. Jan Macek
|
PTS: 18. Cooper Robb
REB: 8. J. Skipper-Brown
AST: 8. J. Skipper-Brown
|
137.7 - 103.3 |
Jan 3, 2024
|
v. KK Cedevita Olimpija Ljubljana |
L, 52 - 103 |
SD Planina
Slovenian Spar Cup
|
0-1 |
PTS: 16. Lovro Urbiha
REB: 9. Lovro Urbiha
AST: 4. Uros Sikanic
|
PTS: 18. Rok Radovic
REB: 9. Shawn Jones
AST: 6. Justin Cobbs
|
72.0 - 142.7 |
Jan 8, 2024
|
@ KK Tajfun Sentjur |
W, 63 - 81 |
Hrusevec Sport Hall
Slovenian SKL
|
5-9 |
PTS: 17. Crt Cabrilo
REB: 7. Lovro Urbiha
AST: 8. Crt Cabrilo
|
PTS: 20. Nejc Zupan
REB: 11. A. Iyiola
AST: 3. N. Cevizovic
|
87.7 - 112.8 |
Jan 15, 2024
|
@ Ilirija |
L, 83 - 78 |
GIB Sports Hall
Slovenian SKL
|
5-10 |
PTS: 24. Uros Sikanic
REB: 11. Jan Dornik
AST: 8. Crt Cabrilo
|
PTS: 20. Anej Orel
REB: 8. Anej Orel
AST: 6. Tadej Ferme
|
114.2 - 107.3 |
Jan 20, 2024
|
v. LTHCast Skofja |
W, 91 - 68 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
6-10 |
PTS: 21. Jan Dornik
REB: 9. Uros Sikanic
AST: 4. Lovro Urbiha
|
PTS: 17. K. Robinson
REB: 8. K. Robinson
AST: 3. Matej Rojc
|
128.4 - 95.9 |
Jan 28, 2024
|
@ Terme Olimia Podcetrtek |
L, 78 - 72 |
Podcetrtek Sports Hall
Slovenian SKL
|
6-11 |
PTS: 17. Uros Sikanic
REB: 4. Alen Zulic
AST: 4. Alen Zulic
|
PTS: 19. S. Atanackovic
REB: 6. S. Atanackovic
AST: 4. Domen Bratoz
|
114.3 - 105.5 |
Feb 3, 2024
|
v. Rogaska Crystal |
W, 75 - 67 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
7-11 |
PTS: 24. Uros Sikanic
REB: 14. Lovro Urbiha
AST: 6. Lovro Urbiha
|
PTS: 19. N. Sikiras
REB: 12. J. Session
AST: 6. David Kralj
|
100.1 - 89.4 |
Feb 12, 2024
|
@ KK Cedevita Olimpija Ljubljana |
L, 93-80 |
Arena Stozice
Slovenian Spar Cup
|
0-2 |
N/A |
PTS: .
REB: .
AST: .
|
N/A |
Mar 4, 2024
|
@ LTHCast Skofja |
L, 86 - 75 |
Poden Hall
Slovenian SKL
|
7-12 |
PTS: 21. Crt Cabrilo
REB: 7. Uros Sikanic
AST: 4. Crt Cabrilo
|
PTS: 20. K. Robinson
REB: 6. K. Robinson
AST: 3. T. Jugovic
|
116.8 - 101.9 |
Mar 10, 2024
|
v. Helios Domzale |
L, 67 - 81 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
7-13 |
PTS: 16. Crt Cabrilo
REB: 4. Jost Flerin
AST: 4. Crt Cabrilo
|
PTS: 20. B. Mahkovic
REB: 9. Tibor Mirtic
AST: 4. B. Mahkovic
|
98.3 - 118.9 |
Mar 13, 2024
|
v. Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
W, 64 - 63 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
8-13 |
PTS: 14. Lovro Urbiha
REB: 10. Lovro Urbiha
AST: 6. Jost Flerin
|
PTS: 22. Dino Muric
REB: 7. Dino Muric
AST: 3. Jan Novak
|
97.5 - 96.0 |
Mar 16, 2024
|
@ KK Tajfun Sentjur |
L, 96 - 68 |
Hrusevec Sport Hall
Slovenian SKL
|
8-14 |
PTS: 15. Jan Dornik
REB: 8. Jan Dornik
AST: 5. Uros Sikanic
|
PTS: 24. N. Cevizovic
REB: 9. Ozbej Glavan
AST: 6. Nal Belko
|
144.1 - 102.1 |
Mar 24, 2024
|
@ Rogaska Crystal |
L, 79 - 46 |
II. OS Rogaska Slatina
Slovenian SKL
|
8-15 |
PTS: 16. Crt Cabrilo
REB: 6. Jan Dornik
AST: 2. Uros Sikanic
|
PTS: 16. N. Sikiras
REB: 8. N. Sikiras
AST: 11. Patrik Tabak
|
117.9 - 68.7 |
Mar 31, 2024
|
v. Hopsi Polzela |
L, 66 - 81 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
8-16 |
PTS: 13. Crt Cabrilo
REB: 10. Lovro Urbiha
AST: 4. Crt Cabrilo
|
PTS: 18. A. Collins
REB: 10. Ziga Fifolt
AST: 5. A. Collins
|
91.4 - 112.2 |
Apr 3, 2024
|
v. Sencur Gorenjska Gradbena Druzba Kranj |
Postponed |
SD Planina
Slovenian SKL
|
- |
N/A |
PTS: .
REB: .
AST: .
|
N/A |
Apr 16, 2024
|
@ Krka Novo Mesto |
L, 80 - 64 |
Leon Stukelj Hall
Slovenian SKL
|
8-17 |
PTS: 12. Uros Sikanic
REB: 8. Uros Sikanic
AST: 6. Crt Cabrilo
|
PTS: 18. M. Cerkvenik
REB: 8. J. Hamilton
AST: 6. Jan Span
|
117.5 - 94.0 |
Apr 21, 2024
|
v. Ilirija |
W, 93 - 72 |
SD Planina
Slovenian SKL
|
9-17 |
PTS: 22. Uros Sikanic
REB: 9. K. Smrekar
AST: 10. Crt Cabrilo
|
PTS: 16. Luka Kures
REB: 7. S. Macura
AST: 7. Tadej Ferme
|
127.7 - 98.9 |
Apr 29, 2024
|
@ Terme Olimia Podcetrtek |
L, 69 - 54 |
Podcetrtek Sports Hall
Slovenian SKL
|
9-18 |
PTS: 15. Lovro Urbiha
REB: 8. Lovro Urbiha
AST: 6. Crt Cabrilo
|
PTS: 17. Igor Struger
REB: 10. Domen Bratoz
AST: 4. Jure Pelko
|
95.1 - 74.5 |